Participanti

Lista participantilor Hard Enduro Maramures 2019

CLASA A

1   ROGOJAN   EMANUEL               Baia Sprie                  RO

2  COSTEA   IULIAN                         Alba Iulia                   RO taxa A

3   SIPETAN  VLAD                           Timisoara                   RO

4  NIVILAE  MIRON                         Sibiu                            RO

5  DRAGA  DANIEL                           Arad                            RO

6  GERGELY  LORAND                    Cluj                              RO

7  ZICU  RADU                                   Sibiu                            RO

8  JURGE  CRISTIAN                       Tautii-M                     RO

9  OPOLICIUC  FLAVIAN                Tautii-M                    RO

10  SARDARESCU  RADU                Rm-Valcea               RO

11  COSTIN VIOREL RADU             Medias                      RO

12

CLASA B   

1    STEF  FLORENTIN-D                  Finteusu-M               RO

2   FLORESCU   BOGDAN                 Rm Valcea                 RO taxa A

3    ARKADIUSZ  FABIS                     Poznan                       PL

4    CARABA  FLORIN                         Zalau                          RO (veteran)taxa A

5    TIMIS   VASILE                               Borsa                         RO

6    HAZOTA  COSMIN-R                    Borsa                         RO

7     CACIULA  MARIAN                      Comarnic                  RO

8     TIMIS  GAVRILA                            Borsa                         RO

9    BACHIS  GHEORGHE                  Bistrita                      RO taxa A

10  SALICEAN  IONUT                       Cluj                             RO

11  MANOLE   VASILE                        Grumazesti                RO

12  PAPP   TOMY                                  Baia Sprie                  RO taxa A

13  POPA  SORIN                                 Suceava                       RO

14  MAR   VASILE                                Baia Mare                  RO

15  BURLACESCU  ADRIAN              Negresti                     RO

16  FURDUI  GABRIEL                        Alba                           RO

17  GALMATI  V-BOGDAN                 Cluj                            RO taxa A

18  NOGHI  MIHAITA                         Bistrita                      RO  (veteran)taxa A

19  COPACI  ADRIAN                          Buzau                        RO

20  CIOCIU  ANDREI                            Brasov                      RO

21  ANDREEA  DI MARTINO            Luna                         RO (veteran)

22  PUSCAS   BOGDAN                       Baia -Mare               RO

23  DUMITRU  CALANCEA               Iasi                             RO

24  FRINCU  GABRIEL-E                   Iasi                             RO

25  IONESCU  CRISTIAN                   Rm-Valcea               RO

26  SARANDAN   CRISTIAN              Pecica                       RO taxa A

27  HUMA  NICOLAE                         Tg-Neamt                RO

28 VLAD   PEIU                                    Tg-Neamt               RO

29  CODREAN  LUCIAN                     Arad                        RO taxa A

30 IVASC   FLORIN                             Brasov                     RO

31  STROIESTEANU   BART             Cluj                          RO(veterani)

32  LOKE   BARNA                              Cehu-Silvaniei       RO taxa A

33  SZATMARY  ZOLTAN                  Oradea                    RO taxa A

34  BORBEL  IOAN                              Sibiu                       RO (veterani)

35  LAZAR   FLORIN                           Tautii-M                RO

36  OLARIAN   ION  MIHAI               Sibiu                       RO taxa A

37  ROTH  CONSTANTIN                  Sibiu                       RO (veteran) taxa A

38  SANDU  CRISTI                             Sibiu                       RO (veteran) taxa A

39  LAZAROAIE    MIHAI                  Sibiu                       RO (veteran)

40 VENCZEL   E DUARD                    Borsa                      RO taxa A

41  OCENIC  MARIUS                        Talmaci                   RO taxa A

42  BUTA  CRISTIAN                          Bistrita                    RO (veterani) taxa A

43  SINGEORZAN  SILVIU                Bistrita                    RO

44  BUTIU     BOGDAN                        Sibiu                       RO taxa A

45  WHITE CHUCK                              Olimpia                  USA

45  NORBERT  BOROS                        Baia Mare             RO

46  ZALAN SIKLODI                             Sovata                   RO

47  BRUMAR   RADU-A                       Sibiu                      RO

48  URSU  STEFAN                               Bicaz                      RO

49

CLASA  C

1    CIOLTEA   TUDOR                      Baia Mare                RO    taxa A

2   MARIES   FLORIN                       Baia Mare                RO

3   SEICA      FLAVIU   S                   Baia Mare                RO   taxa A

4   BOGDAN    BOGDAN                  Lupeni                      RO

5  MIHUTIU     THOMAS                Oradea                      RO

6   VIOREL  RAUCA                           Cluj                           RO

7    STURZA   ALEXANDRU             Alba Iulia                RO  taxa A

8   RUSCOVAN  MIHAI                    Sighet                       RO  taxa A

9   IONUT   COMAN                          Moisei                      RO

10  TEPELE   CATALIN                    ——–                      RO

11  AVERITEI  RUXANDRA             Baia Mare               RO (fete)

12  BOGDANESCU  NARCIS           Orastie                     RO

13  NICOARA   DANIEL                   Baia Mare               RO taxa A

14  ALIONESCU  ALEXANDRU     Orastie                    RO

15  BOGDAN STEFAN                      Cluj                          RO

16  KIRA  MADALIN                         Baia Mare               RO taxa A

17  VARCIANU STEFAN -V             Tg Neamt               RO

18  SESAN  IONUT                            Baia Mare              RO taxa A

19  DUTU  LUCIAN                            Rm  Valcea            RO taxa A

20  POPA  ADRIAN                            Rm Valcea             RO taxa A

21  POPA   STEFAN                            Rm Valcea             RO taxa A

22  NOVANC  NICU                           Arad                        RO taxa A

23  COSTIN  CLAUDIU                     Romanesti             RO

24  SCRIPCIUC    SILVIU                 Oradea                    RO

25  LAL  CATALIN                              Oradea                   RO

26  MOLDOVAN  CRISTIAN-R        Baia Mare             RO taxa A

27  BOTA  CATALIN                           Ocna Mures          RO taxa A

28  BALAU  DANIEL                           Arad                       RO taxa A

29  PETRU  FLAVIAN                        Oradea                   RO

30  MUDURA  OVIDIU                      Oradea                   RO

31  GERMAN   ALIN                           Bistrita                  RO taxa A

32  TUDUR   ALEXANDRU               Arad                       RO taxa A

33  STETCO   ANDREI                        Satu Mare            RO

34  LUDOSAN  DUMITRU                 Miercurea-S        RO taxa A

35  IORDACHE  MIHAI                      Suceava                RO

36  HOHA  NICU                                  Bistrita                 RO taxa A

37  FINA  LASZLO                               Campia-T             RO  taxa A

38  VANDICI  CRISTIAN-G              Rm-Valcea           RO

39  VIRGARRA  GIUSEPPE              Rm-Valcea           RO

40  CARCU   CORNELIU-A               Rm-Valcea          RO

41  SERGIU RAD                                  Cluj                       RO

42  USUREL  DAN                               Cluj                       RO

43  OTT   KORNEL                               Kesztolc              RO taxa A

44  SZERI    ATTILA                             Baia Mare          RO taxa A

45  FUSTOS  ROBERT                         Uriu                     RO

46  NOVANC   ROMEO                        Pecica                  RO taxa A

47  HANZU  CRISTI                              Sibiu                    RO taxa A

48  CODREAN  VOINEA  GEANINA      Arad               RO (fete)

49  SANDEA  IOAN  ADRIAN              Sibiu                   RO taxa A

50  TUDUR    ADRIAN                           Arad                   RO taxa A

51  LUDOSAN  EDUARD-I                    Farau                 RO taxa A

52  POP  ALEXANDRU-M                     Lapus                 RO taxa A

53  COSTEA  BOGDAN-F                       Lapus                 RO taxa A

54  VASILIU   IONEL                              Jibou                  RO taxa A

55  ULICI  STEFAN                                 Sighet                 RO taxa A

56  PASCA   NICOLAE                           Baia Mare          RO taxa A

57  TOPIRCEAN  NICU                         Sibiu                    RO taxa A

58  HRENYUK  PAUL                            Sighet                 RO taxa A

59  FILIMON  ALEXANDRU                Oradea               RO taxa A

60  OSMANOIU  ADRIAN-V                Timisoara          RO

61  GHEORGHIAS  SERGIU                 Alesd                  RO taxa A

62  KRISTOF  KARSAI                           Tat                       HU taxa A

63  CHIRA  FLAVIU                                Cluj                     RO

64  HAIDA  FLORIN-D                          Arad                   RO taxa A

65  RAT  ROBERT                                    Baiut                 RO taxa A

66  COSTEA  ADRIAN                            Alesd                 RO

67  BIRU  HANNA                                   Baia Mare        RO (fete)

68  COMAN  CLAUDIU                          Bistrita            RO taxa A

69  DOCIU   DAIANA                              Cluj                  RO (fete)

70  POTOCEAN  NICOLAE                    Timisoara       RO

71  DIUTU  EMILIAN  V                         Bistrita            RO

72  SCHOBER   INGO                             Oranienburg      D

73  RICHTER  MARK                              Oranienburg      D

74

PARTICIPA SI TU!

TAXA PARTICIPARE: 250 LEI
** Inscrierile pe site se fac pana in data de 15 iunie 2019; dupa aceasta data, taxa va fi de 350 LEI. **   CONT  RO98BTRLRONCRT0434117901

Pentru a fi inregistrat trebuie achitata taxa de participare !

INSCRIE-TE / REGISTRATION