Participanti

Lista participantilor Hard Enduro Maramures 2018

CLASA A

1    ROGOJAN   EMANUEL         Baia Sprie           RO

2   COSTEA  IULIAN                     Alba Iulia            RO

3   PATRAU   RAUL                       Hunedoara         RO

4   SZEKELY  BOTOND                 Tg Mures           RO

5   CODREAN  LUCIAN                 Arad                   RO (taxa A)

6   VOINEA  COSMIN                    Arad                   RO (taxa A)

7   BICHLER  MICHAEL              Wiedenzhausen       D (taxa A)

CLASA B

1    BIRLADIANU    DAVID                         Iasi                 RO

2   COCREAN    ADRIAN (old boys)         Orastie          RO

3   LASCUS     OVIDIU                                 Hunedoara   RO

4   LORANT   FERENT                                 Cluj                RO

5   TOROK     ZOLTAN                                  Cluj                RO

6    CAZACHEVICI   MIRCEA                      Bucuresti     RO

7    BARNA   LOKE                                          Cehu Silvaniei     RO (taxa A)

8    KAMINSKI   KONRAD (old boys)         Ostrowiec  Sw      PL

9     PACH     ARTUR  (old boys))                    Zywiec                  PL

10  SEMENIUC    MIHUK                             Campulung M     RO

11  POPTAMAS  CRISTIAN                           Campulung M     RO  (taxa A)

12  GALMATI  VLAD  B                                   Cluj                       RO (taxa A)

13  BRANDL  JUERGEN                                Schruns                AT

14  MECHE  COSMIN                                     Orastie                 RO

15  VLASA   MIHAI                                          Simleu S              RO

16  HUMA  NICOLAE                                      Tg  Neamt           RO

17  NORBERT   POPOVIC                               Baia Mare           RO

18  ROMAN  ZORAN (old boys)                     Leanyvar              HU

19  STOYAN   PACHAROZOV  (old boys)      Sopot                    BG

20  TIBERIU  BODNAR                                 Campulung M     RO

21  BURLACESCU  ADRIAN                          Negresti Oas       RO

22  POP  DAN  ADRIAN                                  Negresti Oas       RO

23  VALENTIN  TONCIAN                             Reghin                 RO

24  HERMAN   LIVIU .F                                 Tg. Lapus            RO

25  BOLCEK  ADAM                                        Humpolec           CZ

26  POZAR  JAN                                            Brezina oslavou    CZ

27  MOLNAR  JOZSEF  KICSI                    Oradea                    RO

28  FERENC  SZABO(old boys)                  Tiszafured              HU

29  SCHOBER  INGO(old boys)                  Oranienburg         D

30  RICHTER   MARK                                  Oranienburg         D

31  SCARLAT   MARIUS                               Iasi                         RO

32  OSZ     LASZLO                                        Kisvarda                HU

33  IVASC   FLORIN                                      Rasnov                  RO

34  LIBOR    KUCERA (old boys)                Trest                      CZ

35  LAZAR    MARIUS (old boys)                Baia Mare             RO (taxa A)

36  FERENT  RADU  MIHAI                        Cluj                        RO

37  DIRJAN  AUGUSTIN M.                         Zalau                     RO (taxa A)

38  MAR  VASILE  L.                                      Baia Mare             RO (taxa A)

39  IVAN  MARIUS  D.                                   Baia Mare             RO (taxa A)

40  IVAN  ANDREI G.                                    Baia Mare             RO (taxa A)

41  MIC  VALENTIN  P.                                 Alba                       RO (taxa A)

42  FINA  AKOS                                              C . Turzii                RO (taxa A)

43  PAPP  CRISTIAN T.                                Baia Sprie              RO (taxa A)

44  CARABA  FLORIN                                   Zalau                      RO (taxa A)

45  PREDA  DARCO                                       Timisoara             RO

46  IANCU  DANIEL old boys)                     Iasi                         RO

47  STROIESTEANU  BART (old boys)      Cluj                        RO (taxa A)

48  FERENT  RADU M.                                  Cluj                       RO (taxaA)

49  FERENT  SEPTIMIU  L.                           Cluj                      RO (taxa A)

50  LAZAR  FLORIN                                        T. Magheraus    RO (taxa A)

51   TIRLEA   DORIN                                        Alba Iulia           RO (taxa A)

52  STANCIU  LUCIAN                                    Alba Iulia            RO (taxa A)

53  ARDEU   COSTEL                                       Alba Iulia           RO (taxa A)

54  NORBERT  POPOVIC                                Baia Mare          RO (taxa A)

55  ZOLTAN  DOBROVICS                              Dunafoldvar      HU

56  FERENC   TAMER                                       Dunafoldvar      HU

57  ZOLTAN  NAGY                                            Dunafoldvar      HU

58  BIRO  RUDOLF                                             Baia Mare          RO (taxa A)

59  MANOLE  RADU                                          Tg.Neamt           RO

60  FISCHER  CLAUS                                        Dachau               RO

61  BARBOS   DARIUS                                       Cavnic                 RO

62  VECHIU   DANIEL                                       Timisoara           RO

64  LASZLO KASZNIS  KOVACS                     Debrecen            HU

65  ROBERT ,,FOX,, OLAH                               Debrecen            HU

66  CSABA ,,SZOCSO,, ANTAL                         Hajdusamson    HU

67  CSONGOR  MOLNAR                                  Debrecen            HU

68  BRETAN  FLORIN                                        Vama                  RO

69  CIORBA  GHEORGHE                                 Certeze               RO

70  HOZAN  ADRIAN                                          Negresti  Oas    RO

71  BOCUTIU  DANIEL                                       Vama                  RO

72  NESUTA  PETER                                                                        AT

73  HUEMER  KLAUS                                                                      AT

74  BAKOS  BALAZS                                           Esztergon            HU

75  BAZZA  WALKER                                          Reghin                RO

76  LUDAE  CALIN                                              Arad (taxa A)    RO

77  VOINEA  LIVIU  (old boys)                         Pincota (taxa A)  RO

78  NOVANC  NICU                                            Arad  (taxa A)      RO

79  MOGA  EMILIAN                                         Arad (taxa A)       RO

80  HARA  RAZVAN                                          Arad (taxa A)       RO

81  CRAINIC   CIPRIAN                                    Baia Mare            RO

82  ISTVAN  KERTESZ   (old boys)

83  DI MARTINO   ANDREA  (old boys)       Luna                      IT

84  POP  SORIN                                                 Turda                     RO

85  BOGDAN  MARIUS                                     Turda                    RO

86  ROSCA  IONUT                                            Baia Mare            RO

87  HETEA  GABRIEL (old boys)                    Alba                      RO

CLASA C

1    PEIU   VLAD                          Tg Neamt                     RO

2    PENTILESCU  STEFAN      Suceava                        RO

3    CAMPIAN    PAUL                Cluj                               RO

4    BITCA     TEODOR                Piatra N                       RO

5    STETCO    ANDREI               Satu Mare                    RO

6    ZBROJNY   MAGDALENA (fete)                    PL (gratuit)

7    BRAMSON  TOMASZ            Warsaw                        PL

8    PALUCH     JOANNA    (fete)                            PL (gratuit)

9    OTT  KORNEL                          Kesztolc                      HU

10  CIOLTEA  TUDOR                  Baia Mare                   RO (taxa A)

11  PASCA    NICU                           Baia Mare                  RO (taxa A)

12  BENTE  LADISLAU                  Satu Mare                 RO

13  ANDI   SUCHI                            Moreni                      RO

14  LAR  IOAN  MIHAI                    Tautii  M                  RO (taxa A)

15  PETYAR  ISTVAN                      Oradea                      RO

16  CHIS  ANDREI                           Oradea                      RO (taxa A)

17  BLAGA  MARIUS  L.                  Cluj                           RO

18  ADAM   NIEWIADOMSKI       Lodz                          PL

19                                                                                            RO

20  STURZA   ALEXANDRU         Alba Iulia                 RO

21  CSOMORTANI  GABOR          Debrecen                 HU

22  OPOLICIUC  FLAVIAN           T. Magheraus          RO (taxa A)

23  NYAKO  BALAZS                      Kisvarda                  HU

24  ZUMBIL   VLAD  E.                  Baia Mare                RO

25  BRETAN  FLORIN  I.                Baia Mare               RO (taxa A)

26  VIOREL  RAUCA                        Cluj                          RO

27  BUCUR  DENIS                           Cluj                          RO

28  DUTU  LUCIAN  F.                     R.Valcea                 RO

29  PUSCAS  BOGDAN                     Baia Mare              RO (taxa A)

30  BUCIUMAN  ADY                       Baia Mare              RO

31   ALEXANDRU   BUD                    Baia Mare             RO (taxa A)

32   AVERITEI  RUXANDRA  I.       Baia Mare             RO (gratuit)

33   TOLDAS   VLAD B.                      Baia Mare            RO (taxa A)

34   STURZA   ALEXANDRU  G.      Alba Iulia              RO (taxa A)

35  JURGE  CRISTIAN                      T.Magheraus        RO (taxa A)

36  FINA  LASZLO                              C . Turzii               RO (taxa A)

37  BOGDAN  STEFAN                      Cluj                         RO (taxa A)

38  BOTA  CATALIN                          Ocna Mures           RO

39  MAIURJIA  MIHAI C.                 Timisoara              RO

40  POPA  STEFAN                             Rm. Valcea           RO(taxa A)

41   POPA  ADRIAN                             Rm. Valcea            RO (taxa A)

42  TUDUR  ADRIAN                          Arad                        RO

43  TUDUR  ALEXANDRU  G.          Arad                        RO

44  ANDOR   PUKLUS                        Baia Mare              RO (taxa A)

45  CODREAN  VOINEA  GEAMINA   (fete)     Arad          RO (gratuit)

46  COSTEA  BOGDAN F.                  Tg.Lapus               RO

47  BOLDAN  CRISTIAN                    Baia Mare             RO (taxa A)

48  BUCUR  NICU  M.                         Baia Sprie            RO

49  ROMAN  PAUL  C.                         T. Magheraus     RO (taxa A)

50  STOFF  ROBERT  Z.                      Baia Mare            RO

51  KRAWIETZ  THOMAS                  Maisach               RO

52  DOBIE   RAPHAEL                        Wien                     AT

53  MURESAN  VLAD                         Baia Mare            RO

54  MAGUREAN  CRISTIAN             Baia Mare            RO

55  BALAU  DANIEL                            Arad                     RO

PARTICIPA SI TU!

TAXA PARTICIPARE: 250 LEI
Fetele au inscrierea GRATUITA!
** Inscrierile pe site se fac pana in data de 15 iunie 2018; dupa aceasta data, taxa va fi de 300 LEI. **   CONT  RO98BTRLRONCRT0434117901

INSCRIE-TE