Participanti

Lista participantilor Hard Enduro Maramures 2018

CLASA A

1    ROGOJAN   EMANUEL         Baia Sprie           RO

2   COSTEA  IULIAN                     Alba Iulia            RO

3   PATRAU   RAUL                       Hunedoara         RO

4   SZEKELY  BOTOND                 Tg Mures           RO

CLASA B

1    BIRLADIANU    DAVID                         Iasi                 RO

2   COCREAN    ADRIAN (veterani)         Orastie          RO

3   LASCUS     OVIDIU                                 Hunedoara   RO

4   LORANT   FERENT                                 Cluj                RO

5   TOROK     ZOLTAN                                  Cluj                RO

6    CAZACHEVICI   MIRCEA                      Bucuresti     RO

7     FLORESCU   BOGDAN                            Valcea          RO (taxa A)

8    KAMINSKI   KONRAD (veterani)         Ostrowiec  Sw      PL

9     PACH     ARTUR  (veterani)                    Zywiec                  PL

10  SEMENIUC    MIHUK                             Campulung M     RO

11  POPTAMAS  CRISTIAN                           Campulung M     RO  (taxa A)

12  GALMATI  VLAD                                       Cluj                       RO

13  BRANDL  JUERGEN                                Schruns                AT

14  MECHE  COSMIN                                     Orastie                 RO

15  VLASA   MIHAI                                          Simleu S              RO

16  HUMA  NICOLAE                                      Tg  Neamt           RO

17  BARNA   LOKE                                            Cehu  S               RO

18  ROMAN  ZORAN   135                             Leanyvar              HU

19  STOYAN   PACHAROZOV                       Sopot  (veterani)  BG

20  TIBERIU  BODNAR                                 Campulung M     RO

21  BURLACESCU  ADRIAN                          Negresti Oas       RO

22  POP  DAN  ADRIAN                                  Negresti Oas       RO

23  VALENTIN  TONCIAN                             Reghin                 RO

24  HERMAN   LIVIU .F                                 Tg. Lapus            RO

25  BOLCEK  ADAM                                        Humpolec           CZ

26  POZAR  JAN                                            Brezina oslavou    CZ

CLASA C

1    PEIU   VLAD                          Tg Neamt                     RO

2    PENTILESCU  STEFAN      Suceava                        RO

3    CAMPIAN    PAUL                Cluj                               RO

4    BITCA     TEODOR                Piatra N                       RO

5    STETCO    ANDREI               Satu Mare                    RO

6    ZBROJNY   MAGDALENA (fete/grils)                    PL

7    BRAMSON  TOMASZ            Warsaw                        PL

8    PALUCH     JOANNA    (fete/grils)                            PL

9    INCZE    CATALIN                  Baia Mare                   RO

10  CIOLTEA  TUDOR                  Baia Mare                   RO (taxa achitata)

11  PASCA    NICU                           Baia Mare                  RO

12  BENTE  LADISLAU                  Satu Mare                 RO

13  ANDI   SUCHI                            Moreni                      RO

14  LAR  IOAN  MIHAI                    Tautii  M                  RO

15  PETYAR  ISTVAN                      Oradea                      RO

16  CHIS  ANDREI                           Oradea                      RO

17  BLAGA  MARIUS  L.                  Cluj                           RO

18  ADAM   NIEWIADOMSKI       Lodz                          PL

19  STETCO  ANDREI                     Satu Mare                RO

PARTICIPA SI TU!

TAXA PARTICIPARE: 250 LEI
Fetele au inscrierea GRATUITA!
** Inscrierile pe site se fac pana in data de 15 iunie 2018; dupa aceasta data, taxa va fi de 300 LEI. **   CONT  RO98BTRLRONCRT0434117901

INSCRIE-TE